Łóżko 160x200 MARSYLIA z Pojemnikiem Szare Tkanina
Symbol: ME.MARSYLIA/160/P/T/LOZZPOJ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1214.10 Cena przed promocją: 1349.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.MARSYLIA/160/P/T/LOZZPOJ
Dostępność: 999 szt.
Cena: 1214.10 Cena przed promocją: 1349.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Długość łóżka | 219 |
| Szerokość łóżka | 170 cm |
| Wysokość łóżka | 107 cm |
| Powierzchnia spania | 160 x 200 cm |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Stelaż w zestawie | Tak |
| Materac w zestawie | Nie |