Mata Masująca Na Fotel ME-MC10 Czarna
Symbol: ME.ME-MC10/CZ/T/MAS
Dostępność: 999 szt.
Cena: 152.10 Cena przed promocją: 169.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ME-MC10/CZ/T/MAS
Dostępność: 999 szt.
Cena: 152.10 Cena przed promocją: 169.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj masażu | wibracje + ogrzewanie |
| Regulacja mocy | 3 poziomów |
| Termoregulacja | delikatne ogrzewanie |
| Materiał urządzenia | tkanina |
| Waga urządzenia | 130 g |
| Zasilanie | zasilacz sieciowy |
| Strefy masażu | szyja, plecy, talia, kręgosłup, nogi |
| Szerokość urządzenia | 49 cm |
| Długość urządzenia | 114 cm |