Sofa PALLAZO 3S Trzyosobowa Czarny/Złoty
Symbol: ME.PALLAZO3S/CZ/ZL/V/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 3239.10 Cena przed promocją: 3599.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PALLAZO3S/CZ/ZL/V/SOF
Dostępność: 999 szt.
Cena: 3239.10 Cena przed promocją: 3599.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | czarno-złoty |
| Wysokość mebla | 73 cm |
| Kolor korpusu | czarny |
| Szerokość siedziska | 170 cm |
| Głębokość siedziska | 70 cm |
| Szerokość mebla | 220 cm |
| Głębokość mebla | 88 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja spania | Nie |