Sofa SORRENTO 3S Trzyosobowa Kremowa Welurowa
Symbol: ME.SORRENTO3S/KR/V/SOF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2564.10 Cena przed promocją: 2849.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.SORRENTO3S/KR/V/SOF
Dostępność: 0 szt.
Cena: 2564.10 Cena przed promocją: 2849.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Kremowy |
| Wysokość mebla | 73 cm |
| Kolor korpusu | złoty |
| Materiał korpusu | metal |
| Szerokość siedziska | 167 cm |
| Głębokość siedziska | 56 cm |
| Szerokość mebla | 222 cm |
| Głębokość mebla | 96 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Wysokość oparcia | 30 cm |
| Funkcja rozkładania | Nie |
| Funkcja spania | Nie |