Sofa ZENDAYA Szara
Symbol: ME.ZENDAYA/P/ZL/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 944.10 Cena przed promocją: 1049.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ZENDAYA/P/ZL/V/FW
Dostępność: 999 szt.
Cena: 944.10 Cena przed promocją: 1049.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Welur |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Glamour |
| Wysokość mebla | 79 cm |
| Szerokość mebla | 138 cm |
| Głębokość mebla | 74 cm |
| Pojemnik na pościel | Nie |