Zestaw 2x Sofa Rozkładana PORTO Szara
Symbol: PPHUE.PIEER/PAROS6/Z2/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2925.00 Cena przed promocją: 3250.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.PIEER/PAROS6/Z2/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 2925.00 Cena przed promocją: 3250.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 88 cm |
| Maksymalne obciążenie | 300 kg |
| Szerokość mebla | 198 cm |
| Głębokość mebla | 86 cm |
| Powierzchnia spania | 114 x 186 cm |
| Tkanina | PAROS 6 |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Liczba sztuk w zestawie | 2 |