Fotel Biurowy Ergonomiczny Obrotowy CARET 2 Wentylowany Szary Nowoczesny
Symbol: ME.CARET2/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.CARET2/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Zapomnij o bólu związanym z długotrwałym przebywaniem w pozycji siedzącej i nadaj swojemu wnętrzu oryginalności. Wybierz ergonomiczny fotel obrotowy Caret 2 w kolorze szarym, aby znów czerpać przyjemność z pracy. Jest to nasza propozycja dla osób, które cenią nowoczesne i praktyczne rozwiązania. Jasna kolorystyka nie przytłoczy wnętrza. Poznaj bliżej fotel Caret 2 i przekonaj się, jak wiele może Ci dać!
Fotel Caret 2 wyposażony jest w regulowany zagłówek, który umożliwi Ci wygodne oparcie głowy. Możesz regulować jego wysokość oraz kąt pochylenia, w związku z czym dopasujesz go do swoich indywidualnych potrzeb. Ból karku odejdzie w niepamięć!
Ergonomiczne oparcie wyposażone jest w punkt podparcia lędźwi z możliwością 4-stopniowej regulacji głębokości, regulowaną za pomocą gałek. To rozwiązanie zapewni Ci wygodę oraz prawidłową linię kręgosłupa podczas siedzenia. Oryginalny kształt regulacji przyciąga wzrok i zwiększa walory estetyczne fotela.
Podłokietniki o wygodnym profilu pozwolą Ci wygodnie oprzeć ręce oraz odciążyć barki i kark. Masz możliwość wysunięcia ich przód/tył oraz ustawienie ich położenia wewnątrz/na zewnątrz.
Mechanizmem, w jaki wyposażono fotel obrotowy Caret 2 jest TILT. Umożliwi Ci on:
Mechanizmem operuje się za pomocą wajchy, natomiast siła naporu oparcia regulowana jest natomiast przy pomocy śruby. Oba te elementy znajdują się pod siedziskiem.
Zastosowane wysokiej jakości materiały oraz przemyślane rozwiązania pozwalają na komfortowe użytkowanie fotela przez długi czas:
Przywróć sobie radość pracy i odmień swoje wnętrze - kup fotel Caret 2 jeszcze dziś!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 126 kg |
| Kolor korpusu | biały |
| Materiał korpusu | tworzywo sztuczne |
| Głębokość fotela | 72 cm |
| Szerokość fotela | 72 cm |
| Wysokość fotela | 134 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 43 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 53 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 64,5 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 74,5 cm |