Fotel Biurowy Ergonomiczny Obrotowy z Podnóżkiem ACTON Czarny
Symbol: ME.ACTON/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 431.10 Cena przed promocją: 479.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.ACTON/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 431.10 Cena przed promocją: 479.00 -10%
Niezależnie od tego, czy urządzasz biuro w domu, stanowisko gracza czy kącik do nauki - potrzebujesz wygodnego, przemyślanego fotela. Model Acton to świetna propozycja dla tych, którzy szukają ergonomii, trwałości i nowoczesnego wzornictwa. Dzięki wielu funkcjom regulacji i przewiewnym materiałom zapewnia komfort zarówno w czasie intensywnej pracy, jak i podczas relaksu.
Acton to fotel, który łączy estetykę z funkcjonalnością. Wybierając ten model, stawiasz na jakość wykonania, nowoczesne rozwiązania i komfort, który docenisz każdego dnia - bez względu na to, czy pracujesz, uczysz się, czy grasz.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 126 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | plastik |
| Głębokość fotela | 65 cm |
| Szerokość fotela | 65,5 cm |
| Wysokość fotela | 122,5 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 43 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 53 cm |
| Mechanizm | Multiblock |
| Kółka | kauczukowe |
| Ergonomiczny | Tak |