Fotel Biurowy Ergonomiczny Obrotowy LITOS Czarny Nowoczesny
Symbol: ME.LITOS/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 539.10 Cena przed promocją: 599.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LITOS/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 539.10 Cena przed promocją: 599.00 -10%
Kiedy styl spotyka się z innowacyjnością, powstaje fotel obrotowy Litos - manifest nowoczesnej ergonomii, stworzony, by sprostać wyzwaniom współczesnej pracy. To nie tylko mebel, to Twoje centrum dowodzenia, które z rewolucyjną łatwością dostosowuje się do Twoich zmieniających się potrzeb, bez względu na to, czy właśnie zamykasz ważny projekt, czy oddajesz się pasjonującemu hobby.
Obserwując sylwetkę fotela Litos, można odnieść wrażenie, że każdy element ma swoje zadanie, harmonijnie współpracując z resztą. Kształt oparcia, które mimowolnie przypomina kontur człowieka w pozycji zrelaksowanej, to manifest ergonomicznych badań przekutych w formę.
Oparcie fotela obrotowego Litos jest delikatnie profilowane, dzięki czemu doskonale dopasowuje się do pleców. Niepozorna, a jednak rewolucyjna podpórka lędźwiowa to sekret prawidłowej postawy. Dzięki niej Twoje plecy znajdują idealne oparcie, co sprawia, że nawet najdłuższe godziny spędzone w fotelu mijają bez bólu.
Litos wyposażony jest w zagłówek, na którym komfortowo oprzesz głowę i odciążysz kark. Możesz regulować jego wysokość i kąt nachylenia, tym samym dopasowując go do swoich preferencji.
Regulowane podłokietniki (góra-dół, przód-tył oraz do środka i na zewnątrz) pozwolą Ci znaleźć i utrzymać idealną pozycję dla Twoich ramion. Zapewniają również pewne trzymanie kontrolera, co jest istotne w kluczowych momentach gry.
Fotel wyposażono w mechanizm Multiblock, dzięki któremu dostosujesz jego ustawienie do swoich potrzeb:
Od dobrej jakości materiałów zależy trwałość i zachowanie funkcjonalności fotela. Model Litos wyróżnia:
Niech fotel Litos stanie się Twoim codziennym towarzyszem zarówno podczas intensywnej pracy, jak i podczas chwil wytchnienia. Kup już teraz!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 126 kg |
| Kolor korpusu | chrom |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 67 cm |
| Szerokość fotela | 69 cm |
| Wysokość fotela | 128 cm |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 50 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 58 cm |
| Mechanizm | Multiblock |
| Kółka | kauczukowe |
| Ergonomiczny | Tak |