Zestaw 2x Sofa Rozkładana TIVOLI Szara
Symbol: PPHUE.MATTEO/SALLY9/Z2/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 3060.00 Cena przed promocją: 3400.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PPHUE.MATTEO/SALLY9/Z2/WER
Dostępność: 999 szt.
Cena: 3060.00 Cena przed promocją: 3400.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Wysokość mebla | 94 cm |
| Maksymalne obciążenie | 300 kg |
| Szerokość mebla | 198 cm |
| Głębokość mebla | 81 cm |
| Powierzchnia spania | 120x186 cm |
| Tkanina | SALLY 9 |
| Pojemnik na pościel | Tak |
| Liczba sztuk w zestawie | 2 |