Fotel Biurowy LIVERPOOL Obrotowy Biały Ekoskóra Nowoczesny
Symbol: ME.LIVERPOOL/B/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.LIVERPOOL/B/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Szukasz fotela, który zapewni wygodę i nowoczesny wygląd? Fotel obrotowy Liverpool w białej ekoskórze to doskonałe rozwiązanie do biura, gabinetu lub pokoju. Łączy stylowy design z ergonomicznymi funkcjami, wspierając komfort podczas pracy, nauki i relaksu.
Fotel Liverpool to niezawodne wsparcie podczas długich godzin pracy i nauki. To mebel, który posłuży Ci przez lata, zapewniając styl i ergonomię w Twojej przestrzeni. Zamów i poczuj różnicę już od pierwszego dnia.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Skóra ekologiczna |
| Kolor | Biały |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kolor korpusu | czarny/ srebrny |
| Materiał korpusu | tworzywo sztuczne |
| Wysokość fotela | 125 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Wysokość siedziska | 51 cm - 60 cm |
| Kategoria | Fotele obrotowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 57 cm |