Fotel Biurowy Ergonomiczny Obrotowy NICKI Szary Nowoczesny
Symbol: ME.NICKI/B/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.NICKI/B/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 719.10 Cena przed promocją: 799.00 -10%
Zintegrowane podparcie lędźwiowe wspiera naturalną krzywiznę kręgosłupa - to koniec z bólem pleców i zmęczeniem!
Regulowany zagłówek zmniejsza napięcie karku, poprawia postawę i zwiększa komfort podczas długiej pracy.
Zaawansowany mechanizm Multiblock umożliwia regulację wysokości, odchylenie oparcia (90°-120°) oraz obrót o 360°.
Elastyczna siatka Air-Mesh dopasowuje się do kształtu pleców i zapewnia przewiewność przez cały dzień.
Ergonomia przede wszystkim! Dostosuj ustawienie zagłówka, podłokietników, okolicy lędźwiowej oraz wysokość fotela do swoich potrzeb. Twoje ciało będzie Ci wdzięczne.
Fotel Nicki dopasowuje się do naturalnej krzywizny kręgosłupa, wspierając zarówno głowę, odcinek piersiowy, jak i lędźwiowy.
Fotel oferuje odchylenie oparcia w zakresie od 90° do 120°. Dzięki mechanizmowi Multiblock możesz delikatnie kołysać się i przynieść ulgę ciału.
Fotel Nicki idealnie sprawdzi się u osób pracujących w trybie home office i ceniących wygodę, u graczy oczekujących stabilności i swobody ruchu, a także u uczniów i studentów dbających o zdrową postawę - każdemu zapewniając komfort oraz ergonomiczne wsparcie na co dzień.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 126 kg |
| Kolor korpusu | biały |
| Materiał korpusu | tworzywo sztuczne |
| Głębokość fotela | 75 cm |
| Szerokość fotela | 75 cm |
| Wysokość fotela | 130 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 44 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 54 cm |
| Mechanizm | Multiblock |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 64 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 82 cm |
| Ergonomiczny | Tak |