Fotel Biurowy Masujący z Funkcją Podgrzewania GIORGIO Obrotowy Beżowy Ekoskóra Nowoczesny
Symbol: ME.GIORGIO/BZ/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 566.10 Cena przed promocją: 629.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.GIORGIO/BZ/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 566.10 Cena przed promocją: 629.00 -10%
Fotel obrotowy Giorgio to nowoczesny i komfortowy wybór, który doskonale wpasuje się w różne przestrzenie od salonu, przez domowe biuro, po pokój młodzieżowy czy strefę gamingową. Z jego pomocą zaaranżujesz miejsce idealne zarówno do pracy, jak i wypoczynku.
Giorgio sprawdzi się zarówno podczas pracy jak i w chwilach relaksu, oferując wygodę na najwyższym poziomie. Dzięki przemyślanej konstrukcji i dodatkowym funkcjom zapewnia komfort każdego dnia.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Beżowy |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kolor korpusu | chrom |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Głębokość fotela | 75 cm |
| Szerokość fotela | 73 cm |
| Wysokość fotela | 118 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 46 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 55 cm |
| Mechanizm | Multiblock |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |