Fotel Obrotowy SPIRAL Ergonomiczny Czarny
Symbol: ME.SPIRAL/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 503.10 Cena przed promocją: 559.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.SPIRAL/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 503.10 Cena przed promocją: 559.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Nie |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 126 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | tworzywo sztuczne |
| Głębokość fotela | 72 cm |
| Szerokość fotela | 72 cm |
| Wysokość fotela | 135 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 51 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 48 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 57 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 65,5 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 75 cm |
| Ergonomiczny | Tak |