Fotel Obrotowy WILLY Ergonomiczny Czarny
Symbol: ME.WILLY/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 674.10 Cena przed promocją: 749.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.WILLY/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 674.10 Cena przed promocją: 749.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 126 kg |
| Kolor korpusu | chrom |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 73 cm |
| Szerokość fotela | 70 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 46 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 56 cm |
| Kółka | kauczukowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 61,5 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 81,5 cm |
| Ergonomiczny | Tak |