Fotel Biurowy COMFORT Obrotowy Szary Nowoczesny
Symbol: ME.COMFORT/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 476.10 Cena przed promocją: 529.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.COMFORT/P/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 476.10 Cena przed promocją: 529.00 -10%
Zadbaj o komfort, prawidłową postawę oraz stylowy wygląd swojego miejsca pracy. Wybierz obrotowy fotel ergonomiczny Comfort - model zaprojektowany z myślą o osobach spędzających długie godziny przy biurku. Jego nowoczesny design doskonale pasuje do domowego biura, pokoju ucznia czy przestrzeni dla gracza.
Fotel Comfort został wyposażony w funkcjonalny mechanizm TILT, który poprawia ergonomię i komfort pracy:
Fotel Comfort wykonano z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu jest zarówno wygodny, jak i solidny:
Model dostępny jest w modnym odcieniu szarości, idealnym do współczesnych wnętrz.
Wybierz fotel Comfort i od razu poczuj różnicę w jakości pracy.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina welurowa |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Głębokość fotela | 63 cm |
| Szerokość fotela | 68 cm |
| Wysokość fotela | 115 cm |
| Szerokość siedziska | 53 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 43 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 55 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | plastikowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |