Fotel Biurowy Ergonomiczny Obrotowy BENTO Czarny Nowoczesny
Symbol: ME.BENTO/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.BENTO/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 629.10 Cena przed promocją: 699.00 -10%
Długotrwałe siedzenie może prowadzić do napięć mięśniowych i problemów z kręgosłupem. Jak temu zapobiec? Stawiając na ergonomiczny fotel! Ergonomiczny fotel biurowy Bento to świetny wybór dla tych, którzy oczekują wygodnych warunków pracy oraz nowoczesnego wyglądu. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom doskonale wspiera sylwetkę - co jest kluczowe przy wielogodzinnym korzystaniu z komputera.
Wybierz komfort, który naprawdę ma znaczenie - postaw na fotel Bento i zadbaj o swoje zdrowie każdego dnia!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Nie |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 126 kg |
| Kolor korpusu | chrom |
| Materiał korpusu | metal |
| Głębokość fotela | 75 cm |
| Szerokość fotela | 73 cm |
| Wysokość fotela | 134,5 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość siedziska | 52 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 55 cm |
| Mechanizm | Multiblock |
| Kółka | kauczukowe |
| Ergonomiczny | Tak |