Fotel Biurowy Obrotowy KAIR Czarny Nowoczesny
Symbol: ME.KAIR/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.KAIR/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 494.10 Cena przed promocją: 549.00 -10%
Fotel biurowy Kair został zaprojektowany z myślą o komforcie podczas pracy, nauki czy rozrywki. Dzięki szerokim możliwościom regulacji, nowoczesnym materiałom i solidnej konstrukcji, zapewnia optymalne wsparcie dla kręgosłupa oraz wygodę niezależnie od czasu spędzanego przy biurku.
Masz dość sztywnego i niewygodnego krzesła? Postaw na fotel Kair i odkryj komfort, który odczujesz już od pierwszego dnia. Codzienna nauka czy praca mogą być naprawdę przyjemne!
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | tworzywo sztuczne |
| Głębokość fotela | 66 cm |
| Szerokość fotela | 70 cm |
| Wysokość fotela | 133 cm |
| Szerokość siedziska | 49 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 48 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 56 cm |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele wypoczynkowe |
| Ergonomiczny | Tak |