Fotel Biurowy PHONIX Obrotowy Beżowy Ekoskóra Nowoczesny
Symbol: ME.PHONIX/BZ/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.PHONIX/BZ/E/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 449.10 Cena przed promocją: 499.00 -10%
Wygodne miejsce do pracy, nauki i rozrywki? Fotel obrotowy Phonix w eleganckim beżu to świetny wybór dla każdego, kto spędza wiele godzin przy biurku niezależnie od tego, czy pracujesz, uczysz się, czy po prostu odpoczywasz.
Zainwestuj w codzienny komfort, funkcjonalność i nowoczesny wygląd. Phonix to fotel, który nie tylko świetnie wygląda, ale przede wszystkim wspiera Cię każdego dnia zarówno w zadaniach zawodowych, jak i prywatnych chwilach.
| Specyfikacja | |
| Materiał | Ekoskóra |
| Kolor | Szary |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Maksymalne obciążenie | 150 kg |
| Kolor korpusu | czarny |
| Materiał korpusu | tworzywo |
| Głębokość fotela | 73 cm |
| Szerokość fotela | 72 cm |
| Wysokość fotela | 125 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 48 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 60 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | kauczukowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |