Fotel Obrotowy JULIET Ergonomiczny Czarny
Symbol: ME.JULIET/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 413.10 Cena przed promocją: 459.00 -10%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ME.JULIET/CZ/T/FO
Dostępność: 999 szt.
Cena: 413.10 Cena przed promocją: 459.00 -10%
| Specyfikacja | |
| Materiał | Tkanina |
| Kolor | Czarny |
| Czas wysyłki | 24h |
| Podłokietniki | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Podnóżek | Tak |
| Styl wnętrza | Nowoczesny |
| Kolor korpusu | biały |
| Materiał korpusu | tworzywo sztuczne |
| Głębokość fotela | 57 cm |
| Szerokość fotela | 69 cm |
| Wysokość fotela | 130 cm |
| Szerokość siedziska | 47 cm |
| Głębokość siedziska | 47 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 47 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 57 cm |
| Mechanizm | TILT |
| Kółka | plastikowe |
| Kategoria | Fotele obrotowe |
| Minimalna wysokość podłokietnika | 65 cm |
| Maksymalna wysokość podłokietnika | 75 cm |
| Ergonomiczny | Tak |